O firmie

Tartak nasz świadczy kompleksowe usługi przerobu drewna okrągłego na tarcicę. Chcąc sprostać wymaganiom klientów oprócz standardowych usług związanych z produkcją drewna konstrukcyjnego, posiadamy również w ofercie wiązary drewniane, czyli prefabrykowane konstrukcje niezbędne do wykonania więźb dachowych.

Wiemy, jak ważna jest wytrzymałość i jakość wykonania materiałów służących do podtrzymywania konstrukcji dachu budynków mieszkalnych, dlatego w procesie produkcji używamy wyłącznie drewna suszonego, struganego i impregnowanego. Swoją troskę o klienta przejawiamy również poprzez inwestycję w siebie i maszyny, które należą do jednych z bardziej cenionych i polecanych wśród ekspertów branży. Ciągłe doskonalenie umiejętności naszych pracowników przekłada się w wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Nasze hale produkcyjne pozwalają na wykonywanie wszelkich prac związanych z obróbką drewna, aby gotowe elementy były precyzyjnie docięte, co pozwoli na szybsze wykonanie prac związanych z ich montażem.

Wiązary drewniane to nasza specjalność. Decydując się na współpracę z nami, macie Państwo gwarancję pomocy na każdym etapie powstawania ich, poczynając od projektu, na montażu kończąc. Wszystkie wytwarzane przez nas konstrukcje więźb dachowych są starannie zaimpregnowane, co skutecznie odstrasza insekty, a także ochrania przed rozwojem pleśni i grzybów. W naszym zakładzie impregnowanie polega na całkowitym zanurzeniu elementów w wysokiej jakości preparacie impregnacyjnym. Jest to najbardziej skuteczna i nowoczesna metoda konserwacji drewna.

Nasze rozwiązania świadczymy nie tylko dla odbiorców indywidualnych. Bardzo chętnie współpracujemy również z przedsiębiorstwami i rolnikami. Każde zlecenie wykonywane jest z najwyższą dbałością o szczegóły, o czym świadczyć mogą pozytywne opinie klientów. Dla nas ważny jest każdy klient. Dlatego nasze indywidualne podejście sprawia, że jesteśmy w stanie nie tylko wykonać zamówioną usługę, ale również pomóc i doradzić. Państwa uwagi są dla nas cenną lekcją i motywacją do dalszego doskonalenia się.