Stolarnia

Profesjonalna stolarnia i najwyższa jakość wyrobów

Nasze 25-letnie doświadczenie w obróbce drewna nauczyło nas, że w tej działalności najbardziej liczy się jakość. Dlatego używamy profesjonalnych maszyn stolarskich najlepszych firm, a wykorzystywane przez nas drewno pochodzi wyłącznie z naszego tartaku i przed przystąpieniem do dalszej obróbki strugania jest przez nas specjalnie przygotowywane. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad całym procesem produkcji, od surowca do gotowego produktu, i absolutną pewność, że na każdym etapie użyto najlepszych materiałów i technologii. Nie ustajemy w drodze do perfekcji, wprowadzając nowe rozwiązania techniczne oraz oferując coraz to nowe produkty. Poświadczeniem tego podejścia są nie tylko posiadane przez nas certyfikaty jakości, ale także rzesze zadowolonych klientów, którzy wracają do naszego tartaku przy okazji kolejnych swoich projektów. Warto podkreślić, że w naszej pracy korzystamy tylko z wysokiej jakości drewna o poświadczonym, legalnym pochodzeniu. Wybierając  naszą ofertę masz pewność nie tylko, że otrzymasz znakomite wyroby, ale także, że wybrałeś rozwiązanie odpowiedzialne w stosunku do środowiska naturalnego.

Co nasza stolarnia może dla Ciebie zrobić?

Nasza stolarnia dysponuje pełnym wyposażeniem (między innymi grubościówki, strugarki wielogłowicowe, wyrówniarki, a także frezarki dolnowrzecionowe najlepszych producentów) pozwalającym na wszechstronną obróbkę drewna. Produkujemy różnorodne wyroby, takie jak:

  • deska podłogowa,
  • deska elewacyjna,
  • strugane drewno konstrukcyjne do budowy wiat, drewutni czy domków letniskowych,
  • podbitka.

Jeżeli w Twoim projekcie potrzebne jest drewno, skontaktuj się z nami, a przygotujemy dokładnie to, czego potrzebujesz. Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju wytworach z tarcicy iglastej, a wśród wykorzystywanego przez nas drewna jest również surowiec absolutnie najwyższej jakości – drewno skandynawskie, o idealnych właściwościach. Dzięki temu, że rośnie w surowym klimacie, wolniej przyrasta – a zatem jest gęstsze i wytrzymalsze, w tym również trudnopalne. Sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach, a do tego dzięki niepowtarzalnym walorom estetycznym znakomicie się prezentuje, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.