Drewniana konstrukcja dachu

Nasz tartak w Elblągu działa na rynku od 25 lat świadcząc usługi przerobu drewna oraz zapewniając najwyższej jakości konstrukcje dachu drewnianego. W naszej ofercie znajdują się wiązary dachowe do wykonania więźb dachowych, czyli podtrzymywania i rozkładania ciężaru dachu. Wiązar dachowy i więźba dachowa są zaprojektowane tak, aby wytrzymać znaczne obciążenia wiatrem, śniegiem, ulewnym deszczem i stopioną wodą. Wykonywane w naszym tartaku Ligora drewniane konstrukcje dachu są niezawodne, trwałe i na tyle lekkie, że nie powodują dodatkowego obciążenia konstrukcji nośnych. Oferujemy różne rodzaje więźby dachowej.

Wysokiej jakości konstrukcja dachu drewniana z tartaku Ligora

Posiadamy ogromne doświadczenie w tworzeniu konstrukcji dachu drewnianego, stawiamy na ich wytrzymałość. Wykorzystujemy specjalnie opracowane drewno: wysuszone, strugane oraz zaimpregnowane. Osiągamy najwyższe standardy produkcji dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i stałemu szkoleniu naszych pracowników. Wykorzystujemy innowacyjną metodę konserwacji drewna. Pozwala nam to wykonywać na rzecz naszych klientów drewniane konstrukcje dachu wolne od grzybów i pleśni. Służymy swoją pomocą podczas wyboru projektu wiązarów dachowych, nasi doradcy udzielają cennych wskazówek uwzględniając wszystkie Państwa potrzeby. Przykładamy dużo uwagi do każdego szczegółu konstrukcji dachu drewnianego, traktując każde zlecenie indywidualnie. Podejmujemy współpracę zarówno z osobami prywatnymi jak też z przedsiębiorcami i rolnikami. Każdy klient jest dla naszego tartaku w Elblągu tak samo ważny.


Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę!


Konstrukcje dachu drewnianego dla domów jednorodzinnych — prosty montaż elementów

wiązary dla domu

Oferujemy Państwu doskonale rozwiązanie technologiczne. Mianowicie konstrukcje dachu drewnianego na więźbę domu jednorodzinnego. Przy znacznych rozpiętościach jest to najlepszy wybór. Cechuje się on sprawnością montażu. Jest też ekonomiczny w porównaniu z innymi metodami (stropy betonowe). Produkowane w naszym tartaku wiązary dachowe pozwolą Państwu na uzyskanie większej przestrzeni w swoim domu i wykonanie niezbędnej wentylacji, izolacji i oświetlenia. Korzystanie z usług naszego tartaku w Elblągu wiąże się dla Państwa z wymiernymi korzyściami w postaci oszczędności czasu, ponieważ gotowe drewniane elementy konstrukcji dachu są montowane od razu na miejscu budowy. Posiadamy różne rodzaje więźby dachowej.

Ponadto montaż elementów trwający do 2 dni może być przeprowadzany o każdej porze roku. Oferowane przez nasz tartak konstrukcje dachu drewnianego są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Spełniają wszelkie normy i przechodzą liczne testy wytrzymałościowe, dzięki czemu otrzymujecie Państwo produkt najwyższej jakości. Nasz wiązary dachowe doskonale spełniają swoje funkcje w przypadku domów parterowych z dachem dwuspadowym i kopertowym. Jeżeli projekt domu obejmuje poddasze konstrukcja dachu drewnianego może pełnić zarówno funkcje stropu i podłogi.

Drewniana konstrukcja dachu dla przemysłu i rolnictwa

Przemysłowa drewniana konstrukcja dachu powstaje według wykonanego projektu komputerowego. Nasz tartak może zaoferować wytrzymałe i zgodne ze wszystkimi normami atrakcyjne cenowo przemysłowe wiązary drewniane. Zgodnie z zaleceniami docinane są maszynowo elementy konstrukcji, które następnie są łączone za pomocą płytek kolczastych.Tak powstała drewniana konstrukcja dachu jest przewożona na miejsce budowy i mocowana do wieńca łącznikami.

Drewniana konstrukcja dachu przeznaczona dla rolnictwa jest wytwarzana podobnie jak w przypadku konstrukcji przemysłowej. Wykonywane w naszym tartaku w Elblągu wiązary dachowe cieszą się dużym uznaniem rolników ze względu na swoją lekkość i zmniejszone koszty. To dzięki braku konieczności stawiania słupów i ścian nośnych. Zastosowanie szerokich rozpiętości pozwoli Państwu na praktyczne zagospodarowanie przestrzeni w budynku. Da możliwość magazynowania produktów rolnych, przechowywania posiadanych sprzętów oraz umieszczenia zwierząt hodowlanych. Wybór konstrukcji dachowej powinien być odpowiednio przemyślany.

Wybór konstrukcji dachowej, dlaczego warto z nami współpracować?

W naszym tartaku wytwarzamy konstrukcje dachu drewnianego w niskiej cenie i sprawnie dostarczamy na miejsce budowy. Nasze ekologiczne rozwiązania technologiczne tzn. wiązary dachowe są niezawodne, spełniają normy i W naszym tartaku wytwarzamy konstrukcje dachu drewnianego w niskiej cenie i sprawnie dostarczamy na miejsce budowy. Wybór konstrukcji dachowej nie jest łatwy. Nasze ekologiczne rozwiązania technologiczne tzn. wiązary dachowe są niezawodne, spełniają normy i wymagania nie tylko domów prywatnych, ale również przemysłu i rolnictwa. Stale się rozwijamy i dążymy do zaspokojenia różnych potrzeb naszych klientów, dlatego świadczymy wiele usług tartacznych. Mamy do zaoferowania drewno konstrukcyjne KVH, deski podłogowe, elewacyjne, strugane drewno na więźbę. Jeżeli Państwa projekt wymaga zastosowania drewna, zapraszamy do kontaktu, wykonamy usługę sprawnie, solidnie i ekonomicznie. Cechuje nas terminowość i wysoka jakość produkowanych drewnianych konstrukcji dachu. Wszystko poświadczone certyfikatami. Dla nas liczy się tylko najwyższa klasa drewna.